Wieczór kawalerski/panieński

Wieczory panieńskie lub kawalerskie na Forcie Va organizujemy w formie gry oraz integracji na ognisku lub w sali. Gry odbywają się wewnątrz Fortu Va przez cały rok – niezależnie od pogody, natomiast gry na poligonie zewnętrznym organizujemy w sezonie letnim, przy dobrej pogodzie. Podczas gry zostają Państwo podzieleni na 2 drużyny, które będą ze sobą rywalizować o zwycięstwo!

 

 

Opcje gry wewnątrz fortu:

  1. 30 min gry – 30 PLN od osoby
  2. 60 min gry – 50 PLN od osoby
  3. 90 min gry – 70 PLN od osoby

Do każdego podanego czasu gry należy doliczyć 30 min na organizację (15 min na szkolenie przed grą oraz 15 min po grze na omówienie wyników przez instruktora).

Przykładowo gra 60 min to łącznie 90 min rezerwacji.

W grze wewnątrz fortu limit graczy wynosi od 4 do 16 osób. W przypadku większej liczby osób gra organizowana jest w formie turnieju z podziałem na 3 drużyny. Cena za osobę się nie zmienia, jedynie czas rezerwacji zostaje wydłużony.

Gry w sezonie letnim:

  1. 60 min gry na świeżym powietrzu – 60 PLN od osoby
  2. 90 min gry na świeżym powietrzu – 80 PLN od osoby

Do każdego podanego czasu gry należy doliczyć 50 min na organizację (15 min na szkolenie przed grą, ok 15 min na obejrzenie terenu gry, oraz 15 min po grze na omówienie wyników przez instruktora).

Przykładowo gra 60 min na zewnątrz to łącznie 120 min rezerwacji.
W grze na świeżym powietrzu limit graczy wynosi od 10 do 30 osób.

Podczas wieczoru panieńskiego, czy kawalerskiego można skorzystać z dodatkowych scenariuszy gry, lub zagrać dwiema brońmi naraz.

Jeśli kogoś z Państwa interesuje historia Fortu Va, jest możliwość wzięcia udziału w zwiedzaniu budynku z przewodnikiem.

Po grze można zorganizować integrację w sali, lub w sezonie letnim skorzystać z pola ogniskowego na zewnątrz.

Sala kominkowa wewnątrz fortu mieści 45 osób i jest ogrzewana (ok 20C). Na miejscu znajdują się czajnik, kawa, herbata. Napoje można sobie zrobić na miejscu za darmo. Wyżywienie/alkohol oraz naczynia jednorazowe należy przywieźć lub zamówić na fort.

Pole ogniskowe dostępne jest w sezonie letnim, przy dobrej pogodzie. Wyposażone jest w stoły, ławki i specjalne kije do kiełbas. Ognisko jest rozpalane i przygotowywane przez pracownika, który zostawia Państwu zapas drewna, tak że nie muszą Państwo zabierać nic specjalnego, poza wyżywieniem/alkoholem i naczyniami jednorazowymi.

Opłata za rezerwację w przypadku wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego jest opłatą za zadeklarowaną ilość osób, tzn. że jeśli rezerwacja była zrobiona na 8 osób, należy opłacić bilety dla 8 osób. W przypadku przyjścia 5 osób opłata za pozostałe 3 nie jest zwracana.
Natomiast jeśli przyjdzie więcej osób niż zadelkarowano – na miejscu należy dopłacić za dodatkowych graczy.
Przykładowa opłata za 8 osób na 60 min gry wewnątrz Fortu (50 zł od osoby) to 400 zł.
Osoby pod wpływem alkoholu nie będą wpuszczane na gry, a pieniądze za bilety nie będą zwracane. Opłacenie rezerwacji wiąże się z akceptacją tej zasady.

Opłata dokonywana jest za pomocą przelewu bankowego:

Tytuł przelewu: Gra Laser Tag / Imię i nazwisko, na które dokonano rezerwacji

Przykład: Gra Laser Tag / Jan Kowalski

Odbiorca: LASER TAG Olivier Śmigielski

Nr rachunku bankowego: 89 1140 2004 0000 3202 7646 3989

Po dokonaniu opłaty z terminu można zrezygnować najpóźniej 72 godziny przed podanym czasem rezerwacji, w innym przypadku opłata nie jest zwracana!

 

 

 Kontakt

  • Fort Va, Poznań
  • +48 570 931 931
  • office@lasertagpoznan.pl