Laserowy Paintball
imprezy integracyjne dla firm: Poznań i okolice

Laser Tag FortOrganizujemy Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu w połączeniu z Laserowym Paintballem. Zapewniamy dużo emocji i adrenaliny, oraz świetną formę integracji pracowników.
Oferujemy integrację dla teamów lub całych firm. Dla grup liczących od 4 do 16 osób proponujemy rozgrywkę z podziałem na dwie drużyny. Przy większych imprezach (30/40 osób) organizujemy zabawę w formie turnieju, dzielimy uczestników na grupy 6-8 osobowe, które będą na przemian ze sobą konkurować. Po każdej zakończonej grze wyświetlana jest punktacja drużynowa i indywidualna każdego uczestnika, wygra zespół, który uzyska najlepszy wynik!

Organizacja imprez integracyjnych

Podczas imprezy integracyjnej przygotujemy dla gości naszą Salę Kominkową, bądź pole ogniskowe. Zapraszamy do zabawy na terenie klimatycznego fortu, te niezwykłe miejsce na pewno długo pozostanie w waszej pamięci!

Oferujemy korzystne rabaty dla dużych imprez firmowych i chętnie nawiązujemy współpracę z innymi firmami eventowymi. Imprezy integracyjne dla firm organizujemy nie tylko w Poznaniu, ale również na terenie całej Wielkopolski. Uzyskasz więcej szczegółów kontaktując się z nami.

Zorganizowane imprezy firmowe

Decathlon - impreza pracownicza

Decathlon – impreza pracownicza

Gościliśmy 35 pracowników firmy Decathlon na Forcie Va. Podczas części warsztatowej skorzystano z naszej Sali Kominkowej, a następnie rozpoczął się turniej Laser Tag!

Impreza Sports Direct

Impreza Sports Direct

Fotorelacja z gier, które odbyły się w ramach imprezy firmowej Sports Direct – jak widać działo się dużo i intensywnie. W wydarzeniu wzięło udział 25 osób i jest to kolejna firma sportowa, którą gościmy!

Good Food - Integracja pracownicza

Good Food – Integracja pracownicza

14 kwietnia gościliśmy na integracji firmę Good Food. Gra miała dynamiczny przebieg. Mamy też wrażenie, że uczestnicy znaleźli wszystkie możliwe kryjówki na naszym poligonie! Po rozgrywce goście, korzystając z dobrej pogody, odpoczywali przy ognisku zorganizowanym przed Fortem.

Etuo.pl - integracja

Etuo.pl – integracja

Kolejna sympatyczna ekipa zawitała na Forcie Va. Jest to następna impreza firmowa, której główną atrakcją jest Laser Tag!Kontakt

  • Fort Va, Poznań
  • +48 570 931 931
  • office@lasertagpoznan.pl