Sprzedaż
sprzętu

Chcesz założyć własny biznes Laser Tag? A może poszerzyć istniejącą działalność? Nasz sprzęt funkcjonuje w każdych warunkach i pozwala prowadzić gry na różnym terenie – wewnątrz budynku oraz na świeżym powietrzu.

Oferowane przez nas wyposażenie do gier Laser Tag to dynamicznie rozwijająca się technologia – obok kolejnych generacji starych urządzeń wciąż pojawiają się nowe modele.

Zapewniamy różnorodność opcji konfiguracji gry: szybkostrzelność broni, zadawane obrażenia, pojemność i ilość magazynków, tryb ognia (ciągły, pojedynczy, strzelanie seriami), ilość powrotów do gry po eliminacji gracza – to wszystko można ustawić według własnych potrzeb.

Karabiny funkcjonują całkowicie bezprzewodowo, połączenie między bronią a kamizelką/opaską działa przy wykorzystaniu technologii Bluetooth, tak samo jak konfiguracja broni, czy pobieranie wyników.
Obudowy broni do Laserowego Paintballa są bardzo wytrzymałe, elektronika jest w pełni zintegrowana w korpusie. Obudowy wykonywane są ze stali lub specjalnego plastiku ABS odpornego na uderzenia.

Zajmujemy się dystrybucją sprzętu do Laserowego Paintballa od ponad dwóch lat, zaopatrywane przez nas firmy zawsze mogą liczyć na pomoc techniczną, czy porady. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem, zarówno w kwestiach technicznych, jak i tych dotyczących otwierania własnego biznesu, wybierania wyposażenia oraz planowania areny/pola do gier Laser Tag.

Oferujemy wyposażenie, które charakteryzuje:

Poniżej przedstawiamy niektóre z dostępnych modeli broni

Karabiny – Light

Karabiny snajperskie

Karabiny szturmowe

Karabiny maszynowe

SMG

Karabiny drugowojenne

Pistolety

Shotgun

System odbierania trafień

Wyposażenie i akcesoria do gry

Oferujemy konkurencyjne ceny, wyślij zapytanie, a otrzymasz od nas pełen cennik produktów!Kontakt

  • Fort Va, Poznań
  • +48 570 931 931
  • office@lasertagpoznan.pl