Laserowy Paintball – imprezy integracyjne dla firm Poznań i okolice

Organizujemy imprezy integracyjne i okolicznościowe dla firm w Poznaniu i jego okolicach w połączeniu z Laserowym Paintballem. Zapewniamy grę pełną emocji i adrenaliny, oraz świetną formę integracji pracowników!

Laser Tag to porządna dawka dobrej zabawy. Jako sport zespołowy uczy współpracy i komunikacji wewnątrz teamu. Każdy Gracz biorący udział w organizowanej rozgrywce, na start otrzymuje broń, opaskę z czujnikami oraz garść niezbędnej wiedzy, przekazanej przez instruktora gry. Działanie sprzętu opiera się na wiązce podczerwieni, wyłapywanej przez czujniki umieszczone na ekwipunku gracza. W przypominającej paintball grze Laser Tag, konkurują ze sobą dwa zespoły. Po każdej zakończonej grze wyświetlana jest punktacja drużynowa i indywidualna każdego uczestnika. W przeciwieństwie do klasycznych rozgrywek paintballowych nie ma organiczenia amunicji, a zabawa jest bezbolesna i mogą brać w niej udział właściwe wszyscy! Organizacja imprezy integracyjnej z taką formą rozrywki będzie dobrym rozwiązaniem dla uczestników w różnym wieku.

Oferujemy zabawę dla teamów lub całych firm. Dla grup liczących od 4 do 16 osób proponujemy klasyczną rozgrywkę w Laserowy Paintball z podziałem na dwie drużyny. Przy większych imprezach (30/40 osób) organizujemy zabawę w formie turnieju – dzielimy uczestników na grupy 6-8 osobowe, które będą na przemian ze sobą konkurować. Opcje gier oraz ich dostosowanie do liczby uczestników imprezy integracyjnej dla firm można sprawdzić tutaj.

Ponadto istnieje możliwość grania na poligonie zewnętrznym – od 6 do 40 osób w jednym momencie. Można też skorzystać z mobilnego poligonu i gry w innym, wybranym przez Państwa miejscu.

Organizacja imprez integracyjnych

W ofercie naszej firmy znajduje się organizacja firmowych imprez integracyjnych, w trakcie których główną atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w grze w Laserowy Paintball w Poznaniu. Na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie przygotować niestandardowe scenariusze zabawy, więc jeśli mają Państwo jakieś pomysły to chętnie je zrealizujemy!

Zapraszamy do zabawy na terenie klimatycznego Fortu, to niezwykłe miejsce na pewno długo pozostanie w Państwa pamięci! Gwarantujemy organizację imprez okolicznościowych oraz integracyjnych dla firm na najwyższym poziomie.

Poza uczestnictwem w grze w Laserowy Paintball, w czasie imprezy integracyjnej, przygotujemy dla gości naszą salę kominkową z cateringiem, bądź ognisko.

Pole ogniskowe

Wśród zieleni Fortu znajdą Państwo także pole ogniskowe. Pole ogniskowe dostępne jest w sezonie letnim, przy dobrej pogodzie.

Sala kominkowa

W głębi Fortu czeka na Państwa klimatyczna sala, ulokowana kilka metrów pod ziemią.

Laser Tag – organizacja imprez okolicznościowych i integracyjnych na najwyższym poziomie

Prowadzona przez nas firma od lat zajmuje się organizacją rozmaitych eventów okolicznościowych. Zastanawiają się Państwo, czy warto powierzyć to zadanie jej pracownikom? Trzeba wiedzieć, że współpraca z nimi przynosi klientom szereg korzyści. Odbywające się w Forcie Va imprezy integracyjne to dla gości nie tylko okazja do wzięcia udziału w grze Laser Tag, która przypomina klasyczny paintball. Na uczestników firmowych uroczystości czekają tutaj także inne atrakcje, m.in. możliwość zrobienia grilla oraz spacery po malowniczej okolicy. Zależy nam na tym, aby organizacja okolicznościowych eventów, której się podjęliśmy, zyskała sobie uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też przy planowaniu imprez integracyjnych dla firm przykładamy wagę do każdego najmniejszego szczegółu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Niezapomniana zabawa dla grup znajomych czy współpracowników już czeka!

Imprezy integracyjne dla firm organizujemy nie tylko w Poznaniu, ale również na terenie całej Wielkopolski. Oferujemy korzystne rabaty dla dużych imprez firmowych i chętnie nawiązujemy współpracę z innymi firmami eventowymi.

Teren gry i salę można obejrzeć w wirtualnej wycieczce Google Street View

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.