LASEROWY PAINTBALL
IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM: POZNAŃ I OKOLICE

Organizujemy Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu i jego okolicach w połączeniu z Laserowym Paintballem. Zapewniamy grę pełną emocji i adrenaliny, oraz świetną formę integracji pracowników!

Laser Tag to porządna dawka dobrej zabawy. Jako sport zespołowy uczy współpracy i komunikacji wewnątrz teamu. Każdy gracz na start otrzymuje broń, opaskę z czujnikami oraz garść niezbędnej wiedzy, przekazanej przez instruktora gry. Działanie sprzętu opiera się na wiązce podczerwieni, wyłapywanej przez czujniki umieszczone na ekwipunku gracza. W grze konkurują ze sobą dwa zespoły. Po każdej zakończonej grze wyświetlana jest punktacja drużynowa i indywidualna każdego uczestnika. W przeciwieństwie do klasycznego paintballa nie ma tu limitu amunicji, a zabawa jest bezbolesna i mogą brać w niej udział właściwe wszyscy!

Oferujemy integrację dla teamów lub całych firm. Dla grup liczących od 4 do 16 osób proponujemy klasyczną rozgrywkę z podziałem na dwie drużyny. Przy większych imprezach (30/40 osób) organizujemy zabawę w formie turnieju – dzielimy uczestników na grupy 6-8 osobowe, które będą na przemian ze sobą konkurować. Opcje gier oraz ich dostosowanie do liczby uczestników imprezy można sprawdzić tutaj.

Ponadto istnieje możliwość grania na poligonie zewnętrznym – od 6 do 40 osób w jednym momencie. Można też skorzystać z mobilnego poligonu i organizacji gry w innym, wybranym przez Państwa miejscu.

Organizacja imprez integracyjnych

Na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie przygotować niestandardowe scenariusze gry, więc jeśli mają Państwo jakieś pomysły to chętnie je zrealizujemy!

Zapraszamy do zabawy na terenie klimatycznego Fortu, to niezwykłe miejsce na pewno długo pozostanie w Państwa pamięci!

Poza rozgrywką, w czasie imprezy integracyjnej, przygotujemy dla gości naszą salę kominkową z cateringiem, bądź ognisko.

Pole ogniskowe

Wśród zieleni Fortu znajdą Państwo także pole ogniskowe. Pole ogniskowe dostępne jest w sezonie letnim, przy dobrej pogodzie.

Sala kominkowa

W głębi Fortu czeka na Państwa klimatyczna sala, ulokowana kilka metrów pod ziemią.

Imprezy integracyjne dla firm organizujemy nie tylko w Poznaniu, ale również na terenie całej Wielkopolski. Oferujemy korzystne rabaty dla dużych imprez firmowych i chętnie nawiązujemy współpracę z innymi firmami eventowymi.

Teren gry i salę można obejrzeć w wirtualnej wycieczce Google Street View

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.