INTEGRACJE FIRMOWE – ORGANIZACJA IMPREZ W POZNANIU

INTEGRACJE FIRMOWE – ORGANIZACJA IMPREZ W POZNANIU

Laserowy paintball to nie tylko doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku. To także świetny sposób na aktywną zabawę, która rozwinie umiejętności pracy w grupie i poprawi jej zgranie. Posiadamy 2 poligony do gry: zewnętrzny (dostępny w sezonie wiosenno-letnim) i wewnętrzny (dostępny przez cały rok).
SEPARATOR

Wnętrza Fortu mieszczą arenę o powierzchni ok 200 m2, dostępną cały rok, niezależnie od pogody. Organizujemy na niej gry dla 4-16 osób, lub turnieje dla 17-24, czy też 25-32 uczestników.

Przy grach do 16 osób można wybrać dowolną długość gry (30, 60 i 90 min). Jest to jedna gra, w której konkurują ze sobą dwa zespoły. Natomiast gry dla większej liczby uczestników organizujemy w formie turniejów trzech bądź czterech drużyn. Dla 17-24 osób będzie to gra z podziałem na 3 drużyny, grające ze sobą w trzech 15-sto lub 30-sto minutowych rundach, a dla 25-32 osób z podziałem na 4 drużyny, grające ze sobą w dwunasto 10-cio minutowych rundach. Istnieje też opcja organizacji kilku gier 30-sto minutowych, podczas których część uczestników wyjścia firmowego skorzysta z innych dostępnych na Forcie atrakcji.

INTEGRACJE FIRMOWE POZNAŃ

Nasza druga, zewnętrzna arena, to obszar ok 4000 m2 urządzonych w stylu poligonu wojskowego: z zasłonami naturalnymi i sztucznymi, okopami, schodami, remizami.

Organizujemy na niej gry dla 12-40 osób. Poligon zewnętrzny dostępny jest od około 1 kwietnia do 30 września, a gry odbywają się przy dobrej pogodzie. Opcja gry na świeżym powietrzu sprawdzi się doskonale przy dużych imprezach firmowych – arena zewnętrzna jest największą areną na jakiej organizujemy gry w Poznaniu.

Dostępność dwóch aren sprawia, że organizowana impreza firmowa może się odbyć w dowolnym terminie, bez względu na pogodę. Duża liczba scenariuszy oraz przestrzeń pozwala z kolei na zapewnienie atrakcji zarówno dla małych, kilku czy klikunastoosobowych grup, jak i liczniejszych – złożonych nawet z 30-40 osób.

Nasza oferta często wybierana jest przez firmy, jako doskonały sposób na uatrakcyjnienie imprezy integracyjnej. Wydarzenia tego typu przygotowujemy od lat, dzięki czemu mamy spore doświadczenie w obsłudze takich imprez. Po udanej zabawie można ponadto skorzystać z klimatycznej sali kominkowej lub latem z pola ogniskowego.

Jeśli organizują Państwo większą imprezę integracyjną dla swojej firmy, warto rozważyć dodatkowe atrakcje: zwiedzanie Fortu Va, wynajęcie laserowej strzelnicy lub biathlonu.

ORGANIZACJA IMPREZ W POZNANIU

Laserowa strzelnica to tablica do ćwiczenia celności dla jednej lub dwóch osób. Posiada kilka trybów gry, strzela się do niej z broni krótkiej. Z kolei biathlon to cel, do którego strzela się z broni długiej, z większych odległości. Obie atrakcje sprawdzą się świetnie jako uzupełnienie gry (np. w trakcie trwającego turnieju), lub jako dodatkowe urozmaicenie po grze w Laser Taga.

Na Forcie Va na Piątkowie mamy dostępne 2 areny do gry oraz wspomniane wcześniej atrakcje, ale istnieje też możliwość zamówienia gry na wskazanym przez Państwa terenie. Przykładowe miejsca, w których przeprowadzaliśmy gry to: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pola piknikowe na Malcie, wielkopolskie ośrodki turystyczne, czy nawet bałtycka plaża. Dojeżdamy do klientów wraz ze sprzętem do gry oraz, jeśli istnieje taka potrzeba, poligonem mobilnym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy organizacji imprez integracyjnych wszystkie firmy – zarówno te z Poznania, jak i okolic!

INNE WPISY

BIATHLON STRZELECKI

Tarcza do symulacji strzelania z broni długiej. Wyposażona jest w różne tryby, które można dopasować do umiejętności użytkownika. Przeznaczenie: • dla amatorów:• jako atrakcja na

Czytaj więcej »