OFERTA

URODZINY DLA DZIECI

OFERTA

URODZINY DLA DZIECI

Szukasz nietypowego miejsca na urodziny dziecka? Chcesz, żeby towarzyszyła im pełna emocji sportowa rozgrywka, którą na długo zapamiętają Twoi podopieczni?

SEPARATOR

ZORGANIZUJ URODZINY NA XIX WIECZNYM FORCIE

ZAPEWNIJ SWOJEMU DZIECKU NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA!

Gracze skorzystają z profesjonalnego sprzętu i szkolenia, przeprowadzonego przez naszego instruktora. Karabin jest lekki, a gra bezbolesna i mogą brać w niej udział wszyscy powyżej 8 roku życia!

Gra Laser Tag podobna jest do rozgrywki w klasyczny paintball, lub do gry komputerowej. Jest to rodzaj sportu zespołowego, w który można zagrać w Forcie Va w Poznaniu. W jednym momencie na poligonie może się znajdować aż 16 osób (lub 17-32 przy większych turniejach). Dzieci biorące udział w imprezie urodzinowej zostają podzielone na rywalizujące ze sobą drużyny. Na koniec rozgrywki uczestnicy otrzymują dokładne statystyki drużynowe oraz indywidualne.
SEPARATOR
SEPARATOR

DLACZEGO LASER TAG?

Gra Dla Każdego

U nas zagra praktycznie każdy! Laserowy Paintball nadaje się dla różnych grup wiekowych.

BRAK BÓLU

Rozgrywka bez bólu i brudzących kulek z farbą.

POGODA

Gra Laser Tag jest niezależna od pogody. Wewnętrzny teren do Laserowego Paintballa otwarty jest przez cały rok.

SEPARATOR

PO GRZE ZAPRASZAMY DO NASZEJ SALI KOMINKOWEJ LUB NA OGNISKO

Poza uczestnictwem w grze w Laserowy Paintball, w czasie imprezy, przygotujemy dla gości naszą salę kominkową z cateringiem, bądź ognisko.

Ceny gier, wstępu do sali lub na pole ogniskowe oraz kupna zaproszeń zostały podane w cenniku.

W głębi fortu

czeka na Państwa klimatyczna sala, ulokowana kilka metrów pod ziemią.
Wśród zieleni Fortu znajdą Państwo także pole ogniskowe

Pole ogniskowe dostępne jest w sezonie letnim, przy dobrej pogodzie.

Dodatkowo oferujemy dojazd do wskazanego przez Państwa miejsca, gdzie możemy przeprowadzić grę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

SEPARATOR
Atrakcje dla dzieci w ramach urodzin zorganizowanych na terenie klimatycznego Fortu zlokalizowanego w Poznaniu

a dokładnie w Piątkowie. Poligon do przypominającej paintball gry Laser Tag oraz salę można obejrzeć w wirtualnej wycieczce Google Street View. To niezwykłe miejsce na pewno długo zostanie w Waszej pamięci!
SEPARATOR

LASER TAG POZNAŃ

NIEZAPOMNIANE URODZINY DLA DZIECI

Młodzi ludzie na ogół uwielbiają różnego rodzaju gry komputerowe oraz filmy akcji. Zagwarantowanie im możliwości przeżycia podobnych emocji podczas niezwykle pasjonującej i dynamicznej strzelanki będzie dla solenizantów oraz zaproszonych przez nich gości wspaniałym prezentem. Podczas zabawy rolę tradycyjnych kulek odgrywają emitowane przez karabinki wiązki podczerwieni, na które reagują czujniki odbioru umieszczone na opaskach, co powoduje, że gra w Laserowy Paintball jest rozgrywką bezpieczną i niewymagająca specjalnego przygotowania.

Zorganizowane u nas urodziny dla dzieci z przypominającą paintball grą Laser Tag jako główną atrakcją mali jubilaci oraz uczestnicy imprezy zapamiętają na długo. Spraw swojemu dziecku wyjątkowy prezent!