LASEROWY PAINTBALL
POMYSŁ NA WIECZÓR KAWALERSKI / PANIEŃSKI W MIEŚCIE POZNAŃ

Organizujesz wieczór kawalerski/panieński w Poznaniu i poszukujesz atrakcyjnego pomysłu na zabawę dla zaproszonych gości? 

Proponujemy emocjonującą strzelaninę na terenie dawnego poznańskiego fortu! W przypominającą klasyczny paintball rozgrywkę Laser Tag możecie zagrać w mrocznych korytarzach Fortu Va, bądź na świeżym powietrzu. Oferujemy ciekawe tryby zabawy, przygotowane specjalnie na wieczory kawalerskie/panieńskie, są to między innymi „Sniper”, “Dominacja”, czy „Terminator”. W pasjonującej grze może wziąć udział od kilku do nawet kilkudziesięciu osób. To wspaniały sposób na spędzenie czasu podczas wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego w gronie najbliższych przyjaciół i znajomych.

Laser tag – wieczór kawalerski pełen wrażeń

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszej oferty? Jeśli chcesz, aby Twój przyjaciel, brat czy znajomy na długo zapamiętał swój wieczór kawalerski, doskonale trafiłeś. Stanowiąca główną atrakcję imprezy zorganizowanej w Poznaniu gra Laser Tag przypominająca paintball zapewni wszystkim gościom wspaniałą, a przy tym zupełnie bezpieczną rozrywkę. W trakcie tego typu strzelanek zamiast tradycyjnych kulek wykorzystuje się emitowaną przez replikę broni wiązkę podczerwieni. Zlokalizowane na opasce czujniki rejestrują poszczególne trafienia, nie pozwalając zawodnikom na oszukiwanie w trakcie zabawy. Równocześnie jest to całkowicie bezbolesna forma rozrywki.

Uczestnicy gry mają zapewnioną solidną dawkę adrenaliny. Mogą się oni poczuć jak bohaterowie ulubionych filmów akcji albo gier komputerowych. Realizm rozgrywki dodatkowo wzmagają repliki wyglądające jak prawdziwa broń. Zorganizowana w ramach wieczoru kawalerskiego gra w laserowy paintball będzie połączeniem ciekawie i aktywnie spędzonego czasu.

Na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie przygotować niestandardowe scenariusze gry,
więc jeśli masz jakiś pomysł to chętnie go zrealizujemy!

WIECZÓR KAWALERSKI / PANIEŃSKI NA MIARĘ OCZEKIWAŃ

Sala kominkowa

W głębi Fortu czeka na Państwa klimatyczna sala, ulokowana kilka metrów pod ziemią.

Pole ogniskowe

Wśród zieleni fortu znajdziecie pole ogniskowe. Pole ogniskowe dostępne jest w sezonie letnim, przy dobrej pogodzie.

 Teren gry i salę można obejrzeć w wirtualnej wycieczce Google Street View.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

PRZYKŁADOWY KOSZT ORGANIZACJI WIECZORU:

Gra 60 min

10 osób

+

1h ogniska

=

810 zł

Gra 60 min wewnątrz fortu dla 10 osób (69 zł/os) oraz godzina ogniska po grze to koszt 810 zł. Oferta dotyczy dni piątek-niedziela.

Ceny gier zostały podane w cenniku, wstęp do sali lub na pole ogniskowe to koszt 120 zł/h (grupa do 20 os).