OFERTA

WIECZÓR KAWALERSKI / PANIEŃSKI

OFERTA

WIECZÓR KAWALERSKI / PANIEŃSKI

Organizujesz wieczór kawalerski/panieński w Poznaniu i poszukujesz atrakcyjnego pomysłu na zabawę dla zaproszonych gości?
Proponujemy emocjonującą strzelaninę na terenie dawnego poznańskiego fortu!

SEPARATOR
poznań wieczór kawalerski

LASEROWY PAINTBALL
POMYSŁ NA WIECZÓR KAWALERSKI / PANIEŃSKI W MIEŚCIE POZNAŃ

W przypominającą klasyczny paintball rozgrywkę Laser Tag możecie zagrać w mrocznych korytarzach Fortu Va, bądź na świeżym powietrzu. Oferujemy ciekawe tryby zabawy, przygotowane specjalnie na wieczory kawalerskie/panieńskie, są to między innymi „Sniper”, “Dominacja”, czy „Terminator”. W pasjonującej grze może wziąć udział od kilku do nawet kilkudziesięciu osób. To wspaniały sposób na spędzenie czasu podczas wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego w gronie najbliższych przyjaciół i znajomych.

LASER TAG – WIECZÓR KAWALERSKI PEŁEN WRAŻEŃ

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli chcesz, aby Twój przyjaciel, brat czy znajomy na długo zapamiętał swój wieczór kawalerski, doskonale trafiłeś. Stanowiąca główną atrakcję imprezy zorganizowanej w Poznaniu gra Laser Tag przypominająca paintball zapewni wszystkim gościom wspaniałą, a przy tym zupełnie bezpieczną rozrywkę. W trakcie tego typu strzelanek zamiast tradycyjnych kulek wykorzystuje się emitowaną przez replikę broni wiązkę podczerwieni. Zlokalizowane na opasce czujniki rejestrują poszczególne trafienia, nie pozwalając zawodnikom na oszukiwanie w trakcie zabawy. Równocześnie jest to całkowicie bezbolesna forma rozrywki.

Uczestnicy gry mają zapewnioną solidną dawkę adrenaliny. Mogą się oni poczuć jak bohaterowie ulubionych filmów akcji albo gier komputerowych. Realizm rozgrywki dodatkowo wzmagają repliki wyglądające jak prawdziwa broń. Zorganizowana w ramach wieczoru kawalerskiego gra w laserowy paintball będzie połączeniem ciekawie i aktywnie spędzonego czasu.

SEPARATOR
SEPARATOR

Wieczór kawalerski/panieński na terenie klimatycznego Fortu zlokalizowanego w Poznaniu

a dokładnie w Piątkowie. Poligon do przypominającej paintball gry Laser Tag oraz salę można obejrzeć w wirtualnej wycieczce Google Street View. To niezwykłe miejsce na pewno długo zostanie w Waszej pamięci!

SEPARATOR

PO GRZE ZAPRASZAMY DO NASZEJ SALI KOMINKOWEJ LUB NA OGNISKO

Poza uczestnictwem w grze w Laserowy Paintball, w czasie imprezy, przygotujemy dla gości naszą salę kominkową z cateringiem, bądź ognisko.


Ceny gier, wstępu do sali lub na pole ogniskowe oraz kupna zaproszeń zostały podane w cenniku.

sala kominkowa
W głębi fortu

czeka na Państwa klimatyczna sala, ulokowana kilka metrów pod ziemią.
Wśród zieleni Fortu znajdą Państwo także pole ogniskowe

Pole ogniskowe dostępne jest w sezonie letnim, przy dobrej pogodzie.
ogniska