5 ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH Z URODZINAMI

5 ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH Z URODZINAMI

5 zagadnień związanych z urodzinami, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące: uczestników, areny i ubioru, gry i poczęstunku po grze, rezerwacji płatności
SEPARATOR

5 zagadnień związanych z urodzinami, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące:

  • uczestników
  • areny i ubioru
  • gry i poczęstunku po grze
  • rezerwacji
  • płatności

Uczestnicy

Ilość graczy

Podczas jednej gry będzie to od 4 do 16 uczestników.

Czy może być więcej niż 16 osób?

Tak, ale należy podać taką informację w trakcie rezerwacji i ustalić odpowiednią formę gry. Fajnie sprawdzają się opcje turniejowe: na 3 drużyny dla 17-24 osób, czy na 4 drużyny dla 25-32 osób.

Wiek graczy

W grze biorą udział dzieci w wieku 8+.

Opiekun

Z dziećmi w wieku 8-15 lat musi przyjść na miejsce dorosły opiekun.

Opiekun nie płaci za wejście, nie musi brać udziału w grze, jedynie podpisuje zgodę na grę dzieci i może poczekać w sali szkoleniowej na zakończenie rozgrywki.

Natomiast dzieci, które skończyły 15 lat, ale nie mają jeszcze 18 lat mogą przyjść na grę same. Wystarczy żeby miały pisemne pozwolenia od rodziców. Formularz jest umieszczony w zakładce Rezerwacja.

Zgody na grę

Pozwolenie na grę dla całej grupy urodzinowej podpisuje się na miejscu. Opiekun/rodzic podpisuje się na formularzu otrzymanym od instruktora. Z kolei dzieci w wieku 15-18 lat, które mogą przyjść na grę same muszą zabrać wcześniej wspomniane pozwolenie od rodzica.

Młodsze dzieci

Na urodziny można wziąć młodsze rodzeństwo, ale proszę pamiętać, że dzieci w wieku np. 6 lat nie wezmą udziału w grze. Mogą poczekać w sali szkoleniowej wraz z rodzicami i postrzelać do laserowej strzelnicy 😉 Dopuszczamy udział w grze maksymalnie dwójki dzieci w wieku 7+ lat. Należy podpisać specjalną zgodę na grę.

Jeśli na miejscu będą też inni rodzice, czy mogą gdzieś poczekać?

Tak, mogą poczekać w czasie gry w sali szkoleniowej.

Arena i ubiór na grę

Dzieci w wieku poniżej 16 lat mogą grać tylko wewnątrz fortu. Arena do gry otwarta jest cały rok. Jej powierzchnia to ok 200m2, na którą składają się podziemne korytarze XIX-wiecznego fortu.

Adres miejsca gry

Gry odbywają się na Forcie Va „Zwischenwerk Bonin”, za parkingiem Biedronki przy Lechickiej 59. Fort nie posiada adresu, dlatego prosimy o używanie map dojazu z naszej strony, lub sprawdzenie przed wyjazdem jak wygląda dojazd do miejsca gry.

Ubiór

Dzieci powinne być ubrane w wygodne buty, długie spodnie, koszulkę i bluzę. Zimą można wziąć cieplejszą bluzę czy też bluzę termoaktywną. Nie jest wymagany specjalny strój na grę.

Czy arena jest ogrzewana?

Nie. W Forcie panuje stała temperatura 15-18 stopni latem, poniżej 12 zimą. Ogrzewana jest sala szkoleniowa i sala na poczęstunek po grze.

Czy zimą należy grać w kurtkach?

Nie. Aktywność fizyczna w trakcie gry jest nieunikniona, więc dodatkowe warstwy ubrań nie będą przydatne 😉

Przebieg gry i poczęstunek po grze

Gra składa się z: 15 min szkolenia (szkolenie, regulamin, podział na drużyny, zobaczenie areny), czasu gry (30, 60, 90 min lub 3×30 min), 15 min omówienia wyników po grze. Jeśli rezerwacja urodzin jest np. na 13:00, to przyjeżdżają Państwo na 13:00, a nie wcześniej. Czas rezerwacji obejmuje zawsze czas gry + szkolenie + wyniki. Oraz salę czy ognisko po grze, jeśli było rezerwowane.

Czy muszę organizować poczęstunek po grze?

Nie ma takiego obowiązku. Jeśli interesuje Państwa sama gra, a tort chcą Państwo zorganizować gdzie indziej, to nic nie stoi na przeszkodzie zorganizowania u nas samej gry.

Co muszę zabrać/zamówić na urodziny?

Jedzenie i napoje (wodę, soki, tort, pizzę, ciasto, kiełbaski i chleb na ognisko) oraz naczynia jednorazowe. Nie trzeba mieć paragonu za tort.

Co jest w cenie sali?

Bilety wstępu do sali, mieszczącej do 40 osób (aktualna liczba miejsc w związku z obostrzeniami związanymi z Covid19 jest podana w Cenniku).

Co jest w cenie ogniska?

Rozpalenie ogniska, drewno, specjalne kije do kiełbas, wystawienie stołów i ławek (aktualna liczba miejsc w związku z obostrzeniami związanymi z Covid19 jest podana w Cenniku). Ognisko rezerwujemy w miesiącach wiosenno-letnich.

Zarezerwowałem wstęp na ognisko, a pogoda jest okropna! Co zrobić?

Zamiast pola ogniskowego można skorzystać z sali. Zawsze zostawiamy salę wolną, właśnie ze względu na nieprzewidywalność pogody.

Jak zarezerwować urodziny

Telefonicznie

Od wtorku do piątku w godzinach otwarcia biura, czyli od 10:00 do 18:00.

Mailowo

Pisząc do nas na adres: office@lasertagpoznan.pl Na maile odpowiadamy od wtorku do soboty.

Dzwoniąc lub pisząc w niedzielę lub poniedziałek nie otrzymają Państwo odpowiedzi, ponieważ w tych dniach biuro jest zamknięte.

Zasady płatności

Płatność za pakiet

Należność za pakiet (gra i sala/ognisko po grze) należy uregulować w całości z góry. Płatności dokonuje się przelewem na dane podane w zakładce Rezerwacja – Opłata za całość.

Płatność za samą grę przy promocji 10+2

Tak samo jak w przypadku pakietu, całą kwotę przelewa się na dane podane w zakładce Rezerwacja – Opłata za całość.

Płatność za urodziny z salą/ogniskiem, ale dla poniżej 10 osób

W tym przypadku należy wpłacić zaliczkę odpowiadającą cenie 2 biletów na grę.

Zaliczka na grę

Jeśli nie opłacali Państwo całej kwoty przelewem, to resztę należności reguluje się na miejscu – rozliczając się gotówką z instruktorem prowadzącym grę.

Płatność za zaproszenia

Zaproszenia można opłacić razem z pakietem czy zaliczką. Ich koszt wynosi 2 zł za sztukę. Zaproszenia można odebrać w biurze od wtorku do piątku.

INNE WPISY

BIATHLON STRZELECKI

Tarcza do symulacji strzelania z broni długiej. Wyposażona jest w różne tryby, które można dopasować do umiejętności użytkownika. Przeznaczenie: • dla amatorów:• jako atrakcja na

Czytaj więcej »